VÝCVIK RETRIEVERŮ

retr
kliknutím zde zobrazíte obrázek v plné velikosti

Přihlášeni na Prokopův pohár 2017

Na PROKOPŮV POHÁR uvádíme seznam dosud přihlášených účastníků rozdělených dle jednotlivých soutěžních kategorií a informací o platbě.

JUNIOR 13 startujících
Enjoy The Life Dorado Blanco + Lucie Hanyková - ZAPLACENO
Aschley Gold Kajpeto GR Vladimíra Jetenská - ZAPLACENO
Alvin Gold Kajpeto GR Petra Kajuková - ZAPLACENO
Amélie Gold Kajpeto GR Martin Kajuk - ZAPLACENO
Stella z Buštíku GR Monika Ruprichová - ZAPLACENO
Arthur Buddy Golden Elianne GR Kateřina Matějková - ZAPLACENO
Amessis Barcelona Anajsela FCR David Kváča příp. Kristýna Suchomelová - ZAPLACENO
Dream Dasty of Golden Cheer GR Kateřina Lukášková - ZAPLACENO
A Fído White Katerinka LR Pavla Černá - ZAPLACENO
Anabella Jane Golden Elliane GR Jana Kratochvílová - ZAPLACENO
Hessie z Andělské zahrady GR Dagmar Vopálková - ZAPLACENO
Anna Bella Annygold GR Radka Vernerová
Grace z Karpetné GR Petra Vitošková - ZAPLACENO

OPEN 17 startujících
Denie od Zlaté Delfi GR Jiří Navrátil - ZAPLACENO
Barnie GR Iveta Lehká - ZAPLACENO
Betty z Krásných lesů Křivoklátských LR Vladimír Hoblík - ZAPLACENO
Rexa ze Zámek Ribry LR Iveta Blažková - ZAPLACENO
Enzo Golden Sirius GR Miloslav Libánský - ZAPLACENO
Best Falco Silvis Sancti Huberti GR David Keppert - ZAPLACENO
Power of Sunshine Brdské zlato GR Pavel Rada - ZAPLACENO
Anna Bella z Bonifácova GR Eva Hermannová - ZAPLACENO
Oryn Boddy Artemis Gold GR Ivana Čadková - ZAPLACENO
Hunter Rudolfovská skála NSDR Martin Zábranský - ZAPLACENO
Cristie z Vidoule GR Petr Ruprich - ZAPLACENO
Adrien Gold z Orvetu LR Monika Ruprichová - ZAPLACENO
Reny Daysi Art LR Petra Kašíková
Evelyn Berta Aurea Rosa GR Martin Kahoun - ZAPLACENO
Always Be My Love Touch Of Heaven GR Lenka Staňková - ZAPLACENO
Candy z Vidoule GR Dita Dufková - ZAPLACENO
Grape Floyd Aurea Rosa GR Dana Enochová


TOP 27 startujících
Francis Rangee Aurea Rosa GR Helena Čtveráková - ZAPLACENO
Ghost Jax Aurea Rosa GR Petra Hrabětová - ZAPLACENO
Diamond Destiny Golden Martha GR Jana Jůzlová - ZAPLACENO
Ballantine Riverdance Bohemia LR Petra Otevřelová - ZAPLACENO
Amasha Jane La Mimadite LR Markéta Petrlíkov á- ZAPLACENO
Make Right Decisions Brdské zlato GR Renata Libánská - ZAPLACENO
Bonnie ze Starého Brázdima FCR Pavel Šrenk - ZAPLACENO
Erwin Tadeas Aurea Rosa GR Barbora Barabášová - ZAPLACENO
Cee Amazing Frace LR Iveta Blažková - ZAPLACENO
Denny ze Starého Brázdima FCR Veronika Pemlová - ZAPLACENO
Timmy GR Veronika Pemlová - ZAPLACENO
Ajax William Saint Matthew FCR Lenka Toupalová - ZAPLACENO
Briana Laura Colorado Beetle FCR Lenka Toupalová - ZAPLACENO
Charming Chloé Bohemia Luxyvett FCR Květa Hanikýřová - ZAPLACENO
Achilles Silvis Sancti Huberti GR Soňa Keppertová - ZAPLACENO
Black ze Starého Brázdima FCR Petr Skřivan - ZAPLACENO
Grei Nice Friend LR Iveta Dologová - ZAPLACENO
Apollon Cody Saint Matthew FCR Lenka Skřivanová - ZAPLACENO
Annie of Alder Alley FCR Karel Lebr - ZAPLACENO
Daffy ze Starého Brázdima FCR Pavel Šrenk - ZAPLACENO
Garsis Rose Aurea Rosa GR Milan Pícha - ZAPLACENO
Annie z Týnského podskalí GR Eva Kaslová - ZAPLACENO
Armína Bél Kalite FCR Veronika Edrová - ZAPLACENO
Chip Chlupaté štěstí GR Martin Berounský - ZAPLACENO
Stella ze Smolinky LR Jana Kotrčová - ZAPLACENO
April Kovinox Puppy Dogs LR Katarína Jánská - ZAPLACENO
Adal Edgar Sannur Rydgadur GR Monika Rossi - ZAPLACENO

SENIOR 11 startujících
Argo z Liblických rákosin GR Milan Homolka - ZAPLACENO
Buddy Pouštní vítr GR Gabriela NedošínskÁ - ZAPLACENO
Aldy z Údolí Bobravy GR Marcela KrečmerovÁ - ZAPLACENO
Dundee Castagnara GR Jiřina Urbanová - ZAPLACENO
Lenda Moura Soul GR Zuzana Tíkalová - ZAPLACENO
Eres Mia del Atrapasuenos GR Dominik Novotný - ZAPLACENO
Blue Bell Beauty from Czech GR Lukáš Novotný - ZAPLACENO
Buddy Brown Belle Moravia LR Zuzana Horníková - ZAPLACENO
Anna Kristýna ze Štěpánova mlýna GR Radka Vernerová
Edith Artesia Bohemica GR Petr Bubeník
Chelsy Rudolfovská skála GR Líba Horníčková

zpět

další články: