VÝCVIK RETRIEVERŮ

ret
kliknutím zde zobrazíte obrázek v plné velikosti
retr
kliknutím zde zobrazíte obrázek v plné velikosti

Přihlášeni účastníci PP

Na PROKOPŮV POHÁR uvádíme seznam přihlášených účastníků rozdělených dle jednotlivých soutěžních kategorií a informací o platbě.

PLNO!!!! NA AKCI JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT!!!

JUNIOR
1. Edwald Garry Horské Vršky LR + Bohuslav Ambrož - ZAPLACENO
2. Avenger Black Widow Shadow of My Heart GR + Jiřina Dašková - ZAPLACENO
3 .Hoya Caramella Aurea Rosa GR + Iva Rosová - ZAPLACENO
4. Anabella Jane Golden Elliane GR Jana Kratochvílová - ZAPLACENO
5. Justin z Liblických rákosin GR + Iveta Lamaczová - ZAPLACENO
6. Luke od Hradu Veveří GR + Petr Bruthans - ZAPLACENO
7. Goldie Neve Brillante GR + Nikola Scratuglia - ZAPLACENO
8. Barča LR + Jiří Konárek - ZAPLACENO
9. Casper Kaden Lucky Duckling NSDR + Pavla Hrušková - ZAPLACENO


OPEN
1. Harry Potter Aurea Rosa GR + Eva Bučková - ZAPLACENO
2. Elizabeth Princess Horské vršky LR + Irena Pacholíková - ZAPLACENO
3. Holly Gold Honeymoon Aurea Rosa GR + Zdeňka Kučírková - ZAPLACENO
4. Buddy Golden Elianne GR + Kateřina Navrátilová - ZAPLACENO
5. Best Falco Silvis Sancti Huberti GR + Soňa Keppertová - ZAPLACENO
6. Camaro od Písnických rybníků LR + Lenka Mrázková - ZAPLACENO
7. Always Be My Love Touch of Heaven GR + Lenka Staňková
8. Alvin Gold Kajpeto GR Petra Kajuková - ZAPLACENO
9. Amélie Gold Kajpeto GR Martin Kajuk - ZAPLACENO
10. Cristie z Vidoule GR +Petr Ruprich - ZAPLACENO
11. Adrien Gold z Orvetu LR + Monika Ruprichová - ZAPLACENO
12. Stella z Buštíku GR Monika Ruprichová - ZAPLACENO
13. Georgia z Liblických rákosin GR + Jana Vavroušková - ZAPLACENO
14. Ginny Golden Galleon GR Eliška Kašparová
15. Claudia Sun Agarios GR + Zdeněk Wallish - ZAPLACENO
16. Brook Mayybe Angels GR + Jana Hanyková - ZAPLACENO
17. Chris z Královských teras GR + Michal Novák - ZAPLACENO
18. Grace z Karpentné GR + Petra Vitošková - ZAPLACENO
19. Dream Come True Evigold GR + Eva Šípová - ZAPLACENO
20. Right Hunter Grace N Favor GR + Magalena Němcová - ZAPLACENO
21. Dream Dasty Of Golden Cheer GR + Kateřina Lukášková - ZAPLACENO
22. Hunter Rudolfovská skála NSDR + Martin Zábranský - ZAPLACENO
23. Yves Black Rose Queen s Joy LR + Jarmila Horníčková - ZAPLACENO
24. Amessis Barcelona Anajsela FCR + Kristýna Kváčová

TOP
1. Dream Domenika Evigold GR + Zuzana Tíkalová - ZAPLACENO
2. Brook ze Zlaté Skalky GR + Šárka Navrátilová - ZAPLACENO
3. Elizabeth Enjoy of Dashby LR + Eva Dragolovová - ZAPLACENO
4. Betty z Krásných lesů Křivoklátských LR Vladimír Hoblík - ZAPLACENO
5. Enzo Golden Sirius GR Miloslav Libánský - ZAPLACENO
6. Make Right Decisions Brdské zlato GR + Renata Libánská - ZAPLACENO
7. Erwin Tadeas Aurea Rosa GR + Barbora Barabášová - ZAPLACENO
8. Achilles Silvis Sancti Huberti GR + Soňa Keppertová - ZAPLACENO
9. Grei Nice Friend LR Iveta Dologová - ZAPLACENO
10. Annie z Týnského podskalí GR Eva Kaslová - ZAPLACENO
11. Chip Chlupaté štěstí GR Martin Berounský - ZAPLACENO
12. April Kovinox Puppy Dogna LR + Katarína Jánská - ZAPLACENO
13. Ajaxx William Saint Mathew FCR + Lenka Toupalová - ZAPLACENO
14. Denny ze Starého Brázdima FCR + Verča Pemlová - ZAPLACENO
15. Timmy GR + Verča Pemlová - ZAPLACENO
16. Chloé Bohemia Luxyvett FCR + Květa Hanikýřová - ZAPLACENO
17. Black Hawk Flores Vitae GR + Vlasta Mošničková - ZAPLACENO
18. Amasha Jane La Mimadite LR + Markéta Petrlíková - ZAPLACENO
19. Stella ze Smolinky LR + Jana Kotrčová - ZAPLACENO
20. Autumn Gold Luckykay LR + Martina Špačková - ZAPLACENO
21. Edgar English Spy of Dashby LR + Dagmar Gotzová
22. Cee Amazing Frace LR + Iveta Hlaváčová - ZAPLACENO
23. Enie od Zlaté Delfi GR + Jiří Navrátil - ZAPLACENO
24. Interessante Jolla od Ivanskeho jezera FCR + Radka Richterová - ZAPLACENO
25. A-Team Angel od Kytínské studánky FCR + Markéta Špičková - ZAPLACENO
26. Annie of Alder Alley FCR + Karel Lebr - ZAPLACENO
27. Briana Laura Colorado Beetle FCR + Lenka Toupalová - ZAPLACENO
28. Bally Britany of Dashby LR + Eva Dragolovová - ZAPLACENO


SENIOR
1. Argo z Liblických rákosin GR + Milan Homolka - ZAPLACENO
2. Aldy z Údolí Bobravy GR + Marcela KrečmerovÁ - ZAPLACENO
3. Dundee Castagnara GR +Jiřina Urbanová - ZAPLACENO
4. Lenda Moura Soul GR + Zuzana Tíkalová - ZAPLACENO
5. Uvika Ladbro LR + Jitka Lágnerová - ZAPLACENO
6. Aimee Via Lattea GR + Lenka Lupková - ZAPLACENO
7. Rozárka Chlupaté štěstí GR + Dana Hybrantová - ZAPLACENO
9. Evergreen Vetcare Bohemia GR + Vlasta Mošničková - ZAPLACENO
10. Buddy Pouštní vítr GR + Gabriela Nedošínská - ZAPLACENO
11. Blue Bell Beauty from Czech GR Magalena Němcová - ZAPLACENO
12. Collin Rickey Cambrella LR + Zdena Šímová - ZAPLACENO
13. Buddy Brown Belle Moravia LR + Zuzana Šaurová - ZAPLACENO
14. Delphine Aurea Rosa GR + Pavla Hrušková - ZAPLACENO
15. Clever Daisy Pouštní vítr GR + Zuzana Gábliková - ZAPLACENO

zpět

další články: