VÝCVIK RETRIEVERŮ

Startující na Prokopově poháru

PŘIHLAŠOVÁNI UKONČENO!!!

Propozice byly všem přihlášeným odeslány!!!


JUNIOR 11 startujících týmů
Záruba Zdeněk - Baffi Wood Passion PLACENO
Portlííková Lucie - Easy od Zlaté Delfi PLACENO
Mošničková Vlasta - Evidog Your Mystery PLACENO
Hanikýřová Květa - Fata Morgana ze Starého Brázdima PLACENO
Matoušková Alice- Henrieta z Botičských meandrů PLACENO
Píchová Eva - Irris Surri Aurea Rosa PLACENO
Kahoun Martin - U Are My Beretta Brdské zlato PLACENO
Krejčová Markéta - U Are My Only One Brdské zlato PLACENO
Víšková Lenka - Izi Shanti Aurea Rosa PLACENO
Sýkora Petr - Faith to Win Bohemian Starlinght PLACENO
Bruthans Petr - Luke od Hradu Veveří PLACENO

OPEN - 30 startujících týmů
Špičková Markéta - A team Penny od Kytínské studánky
Kajuková Petra - Alvin Gold Kajpeto PLACENO
Kajuk Martin - Amálie Gold Kajpeto PLACENO
Kváča David - Amessis Barcelona Anajsela PLACENO
Navrátilová Kateřina - Artur Buddy Golden Elianne PLACENO
Dašková Jiřina - Avenger Black Widow Shadow Of My Heart PLACENO
Otevřelová Petra - Dotte Sally Black Sky PLACENO
Ruprich Petr - Eliškaz Buštíků PLACENO
Homolková Hana - Geret PLACENO
Scratuglia Nikola - Goldie Neve Brillante PLACENO
Lamaczová Iveta - Justin z Liblických rákosin PLACENO
Kváčová Kristýna - Ottimo Pronnie od Ivanského jezera PLACENO
Ruprichová Monika - Stella z Buštíků PLACENO
Horníčková Jarmila - Yves Black Rose Queenś Joy PLACENO
Lágnerová Jitka - Sandy Creek of Bohemia Bras PLACENO
Králová Milada - Amálka z Váhy PLACENO
Blahoutová Serbusová Lenka - Isolabella de Ria Vela PLACENO
Mrázková Lenka - Camaro od Písnických rybníků PLACENO
Malimánková Zuzana - Felicia Neposlušné štěně PLACENO
Šípová Eva - Dream Come True Evigold PLACENO
Rosová Iva - Hoya Caramella Aurea Rosa PLACENO
Keppertová Soňa - Best Falco Silvis Sancti Huberti PLACENO
Ambrož Bohuslav - Ewald Garry Horské vršky PLACENO
Hanyková Lucie - Enjoy The Life Dorado Blanco PLACENO
Zábranský Martin- Hunter Rudolfovská skála PLACENO
Pešková Anna - Armína z Váhy PLACENO
Hanyková Jana - Brook Maybe Angels PLACENO
Wallish Zdeněk - Claudia Sun Agarios PLACENO
Jetenská Vladimíra - Aschley Gold Kajpeto PLACENO

TOP 19 startujících týmů
Ruprichová Monika - Adrien Gold z Orvetu PLACENO
Ruprich Petr - Cri stie z Vidoule PLACENO
Pícha Milan - Garsis Rose Aurea Rosa PLACENO
Bučková Eva - Harry Potter Aurea Rosa PLACENO
Novák Michal - Chris Královských teras PLACENO
Horníčková Jarmila - Casey Amazing Frace PLACENO
Křížová Barbora - Akiro Nero Dolanská tlapka PLACENO
Keppertová Soňa - Achilles Sancti Silvis Huberti PLACENO
Toupalová Lenka - Ajax William Saint Matthew PLACENO
Rosochová Hana - Black Nikkita Wild Happiness PLACENO
Hrabětová Petra - Ghost Jax Aurea Rosa PLACENO
Petrlíková Markéta - Amasha Jane La Mimadite PLACENO
Barabášová Barbora - Erwin Tadeas Aurea Rosa PLACENO
Kotrčová Jana - Stella ze Smolinky PLACENO
Dragolovová Eva - Eliška PLACENO
Gotzová Dagmar - Edgar PLACENO
Śrenková Zdena - Daffinka PLACENO
Berounský Martin - Chip Chlupaté štěstí PLACENO
Hoblik Vladimír - Betty z Krásných lesů Křivoklátských PLACENO
Brook ze Zlaté Skalky - Šárka Navrátilová PLACENO
Mach Jaroslav - Christopher z Liblických rákosin
Machová Marie - Darius Flores Vitae


SENIOR - 14 startujících týmů
Bučková Barbora - A -donis Flores Vitae PLACENO
Krečmerová Marcela Aldy z údolí bobravy PLACENO
Homolka Milan - Argo z Liblických rákosin PLACENO
Otevřelová Petra - Ballantine Riverdance Bohemia PLACENO
Kahoun Martin - Evelyn Berta Aurea Rosa PLACENO
Katarína Jánská - April Kovinox Puppy Dogs PLACENO
Lágnerová Jitka - Uvika Ladbro PLACENO
Tíkalová Zuzana - Lenda Moura Soul PLACENO
Nokič Lenka - Morgiana Misantos PLACENO
Holanová Yvetta - Fiona od Jakuba Krčína PLACENO
Holanová Yvetta - Amor Benjamin od Kojetických skal PLACENO
Urbanová Jiřina - Ben PLACENO
Hřebíčková Iva - Deep Desire Brdské zlato PLACENO
Dragolovová Eva - Brita PLACENO
Šrenková Zdena - Bonča PLACENO

zpět

další články: